فوریه 24, 2020

معطلی بیش از ۴۰۰ کامیون صادراتی در مرز بازرگان

رییس سابق اتاق مشترک بازرگانی ایران و ترکیه گفت: حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ کامیون در مرز بازرگان متوقف مانده‌اند.
فوریه 24, 2020

آغاز به کار مرز مهران

سخنگوی گمرک ایران خبر داد که مرز مهران از ساعت ۱۰.۴۵ دقیقه صبح امروز (دوشنبه) آغاز به کار کرده است.
فوریه 24, 2020

صادرات یازده ماهه به 38.5 میلیارد دلار رسید

رئیس کل گمرک ایران با تشریح وضعیت حجم تجارت خارجی گفت: در 11 ماهه امسال 38.5 میلیارد دلار صادرات و 14.4 میلیارد دلار واردات کالای اساسی وجود داشته است.
فوریه 24, 2020

آغاز صادرات کالا به عراق از مرز چذابه

علی فرهودی مدیر پایانه تجاری چذابه گفت: صادرات کالا‌های غیرنفتی به عراق از مرز بین‌المللی چذابه از روز یکشنبه از سرگرفته شد.
فوریه 23, 2020

مرز ایران و ترکمنستان بسته شد

با توجه به عدم پذیرش کامیون های حامل کالاهای صادراتی و ترانزیتی از طرف کشور ترکمنستان، تا اطلاع ثانوی ارسال محصولات کامیونی به این کشور ممنوع شد.
فوریه 23, 2020

برخورد قضایی با صادرکنندگان کارت‌ بازرگانی اجاره‌ای

حسین تاجمیر ریاحی درباره وضعیت کارت‌های بازرگانی که امکان دریافت حقوق بیت‌المال (مالیات) از آنها وجود ندارد و میزان معوقات مالیاتی، اظهار داشت: در این سال‌ها اقدامات خوبی انجام و 500 پرونده در محاکم قضایی برای کارت‌های بازرگانی اجاره‌ای تشکیل شده است. گلوگاه‌های فساد شناسایی شده و بخش زیادی از این روند اصلاح شده است.
فوریه 23, 2020

صادرات از بندر شهید بهشتی چابهار محقق شد

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت:‌ نخستین محموله بزرگ صادراتی بخش خصوصی از بندر شهید بهشتی چابهار در قالب ۱۰ هزار تن مواد معدنی از نوع سوپرفاین صادر شد.
فوریه 22, 2020

صادرات کالا به عراق قطع نشده است

عضو هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق گفت: به دلیل تغییر مسئول گذرگاه مرزی مهران این مرز بسته شده اما صادرات کالاهای ایرانی از مرزهای دیگر ادامه دارد.
شركت بازرگانی پژواک تجارت ثمین ظفر