آگوست 12, 2020
شرکت مدیریت صادرات

صادرات ۱.۵ میلیون تن میوه و سبزی تازه خوری در ۴ ماه

مدیرکل هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: صادرات بیش از ۱.۵ میلیون تن میوه و سبزیجات طی دوره ۴ماهه نخست سال جاری به کشورهای هدف نشان از قابلیت‌های کم‌نظیر بخش کشاورزی کشورمان است.
آگوست 12, 2020
شرکت مدیریت صادرات

صادرات بیش از ۶۰ هزار تن خرما به ۵۲ کشور

سخنگوی گمرک ازصادرات بیش از ۶۰ هزار و ۷۳۴ تن انواع خرما به ارزش ۵۳ میلیون و ۵۱ هزار و ۱۷۰ دلار به بیش از ۵۲ کشور در ۴ ماه نخست امسال خبر داد.
آگوست 12, 2020
شرکت مدیریت صادرات

راه‌اندازی خط دائمی کشتی کانتینربر بین ایران و روسیه

عضو اتاق مشترک ایران و روسیه از راه‌اندازی خط دائمی کشتی کانتینربر در دریای خزر بین این دو کشور و حرکت اولین کشتی در سپتامبر ۲۰۲۰ خبر داد.
آگوست 11, 2020
شرکت مدیریت صادرات

ابلاغ برنامه های اجرایی نهضت ساخت داخل در سال ۹۹

برنامه های اجرایی نهضت ساخت داخل در سال ۱۳۹۹ با اولویت زمانبندی، راهبری، سیاستگذاری و نظارت بر اجرای برنامه ها و فعالیت معاونت ها و سازمان ها از سوی حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت ابلاغ شد.
آگوست 11, 2020
شرکت مدیریت صادرات

صادرات دستگاه اندازه‌گیری زاویه تماس سطح به دو کشور

دستگاه اندازه‌گیری زاویه یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان علاوه بر آنکه با استقبال بازار داخلی مواجه شد، توسط این شرکت به دو کشور نیز صادر شد و محققان این شرکت در حال مذاکره برای مونتاژ آن در یکی از کشورهای همسایه هستند.
آگوست 10, 2020
شرکت مدیریت صادرات

رونق تجاری با تبدیل نمایشگاه شهرآفتاب به منطقه آزاد تجاری

تفاهم نامه سه جانبه میان کنفدراسیون صادرات ایران، کمیسیون صادرات غیرنفتی ایران و شرکت نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب به امضا رسید.
آگوست 10, 2020
شرکت مدیریت صادرات

اصلاح نرخ‌های کارمزد خدمات صندوق ضمانت صادرات

هیئت وزیران با توجه به لزوم حمایت حداکثری از صادرات خدمات فنی مهندسی کشور، با اصلاح نرخ‌های کارمزد (حق بیمه) خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران، موافقت کرد.
آگوست 9, 2020
شرکت مدیریت صادرات

کارت های بازرگانی یکبار مصرف چالشی برای منابع ارزی

نایب رئیس اتحادیه صادر کنندگان خشکبار گفت: وجود کارت ‌های بازرگانی یکبار مصرف معضل اصلی تأثیرگذار در کاهش ارزآوری صادرات خشکبار ایران و ایجاد چالش برای منابع ارزی در شرایط تحریم است.

بازدیدها: 95

شركت مدیریت صادرات پژواک تجارت ثمین ظفر